TS Club yeni web sitesi yayında

Ekleyen Eyl 30, 2011 tarihinde| 2 Comments


Yenilenen siteyle birlikte taraftarlarımız, daha modern, dinamik ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan siteden lisanslı ürünlerimizin tamamını detaylarıyla inceleyebilecek, alışveriş tutarı sınırı olmaksızın dünyanın her yerinden verecekleri ürün siparişlerine hiçbir kargo ücreti ödemeden sahip olabilecekler.

Üstelik, aktif Trabzonspor Kart sahibi taraftarlarımız sitede ödeme sayfasında Trabzonspor Kart numaralarını ve şifrelerini girerek yüzde 10 indirimden otomatik olarak yararlanabilecek.

Ayrıca TS Club e-ticaret sitesinin tasarımıyla birlikte Şampiyonlar Ligi ürünleri ve yeni koleksiyonlarıyla ürün gamı da yenilendi.  Buna göre taraftarlarımız, A Takım ürünlerinden formalara, gündelik yaşamda kullanabileceği kıyafetlerden, bebek ürünlerine, ev tekstil ürünlerinden, aksesuarlara kadar zengin ürün seçeneklerine sahip olabilirler.

Beta versiyonuyla yayında olan yeni TS Club web sitesi, taraftarlarımıza keyifli,  güvenli ve hızlı alışveriş imkânı sağlarken aynı zamanda önümüzdeki dönemde de gelişmeye devam edecek.

Eski TS Club web sitesine üye olan taraftarlarımız yeni sitedeki “şifremi unuttum” seçeneğini kullanarak yeniden üye olmaya gerek duymadan yeni şifreleriyle işlem yapabilecekler.

Taraftarlarımız yenilenen sitemizle ilgili görüş, öneri ve isteklerini tsclubwebmaster@trabzonspor.info.tr mail adresine gönderebilirler.

https://www.trabzonspor.com.tr/

 

2 yorum

  1. Sonay diyor ki:

    Ts clup pendıkten bı urun aldım hedıye etmek ıcın ama lanet olsun lekelı cıkmıs bunu farkedıp degıstırmek ıstedıgımde
    kuru temızlemeye yonlendırdıler cıkmazsa dıe sordugumda prosedurler var onlarla cokk ugrasırsınız dedıler bu nasıl bı zıhnıyet nasıl bır musterı anlayısı kendı takımına gonul vermıslerı boylemı kazıklıosunuz her zaman pendık magzanızdan sıkayetcı olacagımm herkesde duysun takımınıza saygı duyarım ama kazıklanmak ıstemıosanız pendıktekı ts clupa gıtmeyın tavsıye ederım benım gıbı madur olmayın sonuna kadarda hakkımı arıcam heryere sıkayet edıcem ordakılerı artık parasında malında degılım bırazda onlar ugrsassın prosedurlerle

  2. Cenk diyor ki:

    ben bu siteye üye olmak istiyorum.

Yorum Yazın

Enter Analytics/Stat Tracking Code Here